Fotoodmładzanie

Fotoodmładzanie

Jednym z czynników wpływających na starzenie się skóry jest długa ekspozycja na promieniowanie UV. Fotostarzenie się skutkuje pojawieniem się zmarszczek, przebarwień, skóra staje się mniej elastyczna. Wiele osób skarży się także na przesuszenie, szorstkość i rogowacenie. Bardzo często pojawiają się także rozszerzone pory i zaskórniki.

Osobom chcącym poprawić stan skóry polecamy zabieg fotoodmładzania, który wykorzystuje działanie światła. Dzięki naświetlaniu skóry energią światła VLP z energia prądu RF, dochodzi do wzrostu temperatury w warstwach skóry, co skutkuje powstawaniem nowych włókien kolagenowych i elastynowych. Zabieg ma wpływ także na poprawę elastyczności skóry, spłycenie zmarszczek i bruzd czy likwidację plam i przebarwień. Efekty widać już po pierwszym zabiegu. Dla uzyskania pełnego efektu zaleca się przeprowadzenie 1-6 zabiegów z zachowaniem miesięcznych przerw.

Chcemy jak najlepiej zadbać o stan Waszej skóry, dlatego korzystamy ze specjalistycznych dermokosmetyków.Skóra każdego z nas różnie reaguje na zabieg. Po naświetleniu może wystąpić rumień i opuchlizna, dolegliwości te ustępują najczęściej po kilku godzinach. Jednocześnie są one potwierdzeniem tego, że zabieg został przeprowadzony w sposób prawidłowy.

Przebieg zabiegu

  1. Najpierw wykonywany jest dokładny demakijaż,

  2. Następnie zabezpiecza się oczy i skórę,

  3. Kolejnym etapem jest zabieg właściwy naświetlanie,

  4. Potem nakłada się specjalną maskę,

  5. Następnie wykonuje się masaż dłoni,

  6. Ostatnim krokiem jest nałożenie kremu ochronnego.